הפרויקט לסטודנטים של אמיר יקותיאל

זה דבר כבר ידוע שחסרים מעונות לסטודנטים בכול הארץ ובמיוחד באזור תל אביב והסטודנטים נופלים תחת העומס ונאלצים להשכיר דירות במחירים גבוהים. אמיר יקותיאל והחברה שלו A.M.Y    – קבוצת יקותיאל שהוקמה בשנת 1993 על ידי העו"ד היזם אמיר יקותיאל ואחיו האדריכל מעוז יקותיאל, החליטו על יוזמת פרויקטים  מבורכים  של בניית מעונות מגורים לסטודנטים  בצפון ובמרכז כמות הסטודנטים שעולה עם השנים וחוסר במעונות גורמים לפרויקטים הללו להצליח.

הפרויקט לסטודנטים  בהוד השרון:

מדובר על פרויקט דגל של החברה בה אמיר יקותיאל שותף בה ומטרתה לעזור לסטודנטים באזור הוד השרון והמרכז. את הפרויקט יקימו באזור המתפתח בהוד השרון, נווה נאמן, כל קרקע של 11 דונם. הקומפלקס עצמו יכלול 350 יחידות דיור בגדלים 30,40 ו70 מ"ר כך יוכל לשרת אוכלוסיה רבה יותר. בפרויקט מתוכננים לקום חדרי לימוד רבים, בתי קפה, אולם כנסים, חדר כושר, מכבסה ועוד… והוא יבוסס על מודל הרעיון האיטלקי  שהכוונה היא להקים  מתחם שיכלול  את כל הצרכים הדרושים למי שנמצא באקדמיה, כך שהחיים שלו יהיו סובבים סביב האקדמיה והמקום. המקום עצמו יהיה פסטורלי ,ירוק ונעים וימשוך אליו צעירים מכול האזור. התקווה והאמונה לפי היזם אמיר יקותיאל שהמקום והחיים בו יהפכו את הוד השרון למקום שכדאי להגיע אליו ולהפיך בו חיים. עוד אומר אמיר יקותיאל שראשי ערים כבר מבינים שהכוח של סטודנטים צעירים לעיר מתפתחת הם משאב חשוב ביותר שיכול לתרום כלכלית ותרבותית לעיר שלהם ורמת החיים תעלה.

איך מתוכנן הפרויקט:

היזם אמיר יקותיאל אומר שאחריי שהתכניות יאושרו צפוי בשלב הראשון להקים שמונה בניינים בני ארבע-חמש קומות ו180 חדרים שבכול חדר 2 מיטות כלומר 360 מיטות בסך הכול. הדירות במתחם יהיו בגדלים שונים לפי הצרכים של האוכלוסייה ויכללו דירות של 30, 40, 70 מר". הדירות הקטנות יהיו לבודד או לזוג ויעמדו על 2000 ש"ח דמי שכירות. בדירות הגדולות יותר דמי השכירות יכולים להגיע ל4,500 והדירה הגדולה ביותר יכולה להתאים ל3 שותפים. היזם אמיר יקותיאל שרכש את הקרקע לפני 7 שנים אומר כי להערכתו התשואה על הקרקע יכולה לעמוד על 12% וזאת מכיוון שמדובר בקרקע היסטורית.

פרויקטים נוספים לסטודנטים:

אמיר יקותיאל לא יוזם פרויקטים רק בהוד השרון ויש לו פרויקט לסטודנטים בצפת, נתניה ותל אביב. בצפת , מדובר על פרויקט להסב שטחים ציבורים חומים למגורי סטודנטים ולהקים שם קומפלקס של 250 יחידות דיור בדמי שכירות שינעו בין 1100-1500 ש"ח לדירה בודדת או עם שותפים. הפרויקט בנתניה גם הוא של עו"ד אמיר יקותיאל וצפוי להקים בו 600 יחידות דיור ב3 מגדלים.  גם בפרויקט הזה דמי השכירות יהיו נמוכים וינועו בין 1500- 3500 לדירות קטנות ולדירות גדולות של 3 חדרים. גם בתל אביב מתכנן היזם אמיר יקותיאל קומפלקס של ע מעונות ו1300 חדרים.

Speak Your Mind

*