לרכוש דירה מחברה בטוחה – קבוצת יקותיאל

בחודשים האחרונים אנחנו עדים ללא מעט סיפורים ועדויות על חברות נדל"ן שאחראיות על בנייה לקהלים רבים וכן חברות שמתמחות במכירת קרקעות והשבחתן, אשר נקלעו לקשיים פיננסיים מסיבות שונות, לעיתים סיבות שעל הגבול בין חוקי ללא חוקי, והשאירו אחריהן לקוחות אשר השקיעו בפרויקטים של החברות והפסידו את כספם, לעיתים גם את חסכונותיהם.

לכן כשמחליטים לרכוש נכס בפרויקט מסוים, צריך לדעת מי עומד מאחוריו, מי החברה האחראית על הפרויקט, מה הסטטוס הפיננסי שלה, באיזה מצב כלכלי היא נמצאת, האם מה שהיא מציעה ומוכרת הוא אמיתי או שמדובר באמצעי שיווק יפה ולא יותר מכך. מי שרוצה לרכוש דירה בבטחה ולא לגלות בוקר אחד שכל כספו הלך ועליו להתחיל לרדוף אחריו, הרי שחייב לעשות בדיקה מקיפה לפני כן ולבחור בחברה אמינה ובטוחה.

דוגמא טובה למי שיכול להציע לכם מבנים בתנאים בטוחים וכן נוחים הוא היזם אמיר יקותיאל. אמיר פעיל שנים רבות בשוק הנדל"ן, הוא אחראי על שורה של פרויקטים באזור השרון, בין היתר פרויקטים שמיועדים לסטודנטים (מעונות), פרויקטים שמיועדים לגילאי 50 פלוס וכן פרויקטים "רגילים" שמיועדים למשפחות עם ילדים וזוגות צעירים. אמיר יקותיאל מקבוצת AMY, מציע לקהל לקוחותיו פרויקטים איכותיים הן מבחינת איכות המבנים, עיצובם ויוקרתם, והן מבחינת תנאי התשלומים. מי שבוחר לעשות עסקים עם אמיר ייהנה מתנאים טובים, שירות גבוה, וכמובן מבנה מגורים לשנים רבות.

להבדיל מקבלנים רבים אשר מתעקשים להסתער בגדול על השוק רק בשביל לגלות שהם אינם יכולים לעמוד בתנאים שלו, ושהחישוב הכלכלי שהם עשו בתחילת הדרך לא עומד להם בסופה, הרי הקבלן אמיר יקותיאל פועל בצורה מדודה, הוא לא מנסה לבנות פרויקטים שאיננו יכול לעמוד בהם, הוא לא מציע ללקוחות שלו "הרים וגבעות" בזמן  שאין לו מושג איך לקיים את זה, ולא פעם הוא משתף פעולה עם גורמים שונים על מנת שהפרויקטים יצאו לפועל בצורה הטובה ביותר.

מה קבוצת AMY מציעה לכם

קבוצת AMY מחזיקה שורה של אנשי מקצוע, כולל עו"ד אמיר יקותיאל, קבלנים, בעלי מקצוע, שמאים, רואי חשבון ועוד. כך שהפרויקטים נעשים בתוך "הבית", וההתעסקות של הלקוח היא אך ורק עם אנשי החברה. זה מאפשר ללקוחות להרגיש הרבה יותר בטוחים שכן הם יודעים שהם נמצאים בידיים טובות.

כאמור לקבוצת AMY פרויקטים שונים, הן בתחום המסחרי והן בתחום הפרטי, פרויקטים אלו נמצאים חלקם בשלבי בנייה מתקדמים ואחרים כבר אוכלסו. כל מי שמחפש דירת מגורים ברמה גבוהה או משרד, מוזמן ליצור קשר עם צוות החברה ולקבל את כל המידע על הפרויקטים השונים. מן הסתם, עם הזמן, פרויקטים רבים נוספים עולים וניתן להשתלב בהם. לסיום, מי שמחפש רכישת נדל"ן בטוחה, היזם אמיר יקותיאל וחברת AMY, מציעים לו את כל מה שהוא חלם עליו.

תיאור: למה כדאי לכם לרכוש דירה עם קבוצת AMY שבראשה עומד איש העסקים אמיר יקותיאל שבונה פרויקטים באזור השרון

Speak Your Mind

*