מיקרוגל מעוצב לבית – העיצוב בא עם התפוקה

לא משנה אם עברתם לגור בדירה עם מטבח חדש או שיפצתם את המטבח הישן, זה הזמן לחשוב על רכישת מיקרוגל מעוצב, שלא רק יחמם לכם את האוכל אלא גם יוסיף אלמנט עיצובי למטבח.

בביוגרפיה של סטיב ג'ובס מייסד אפל, אשר אשר פורסמה לפני מספר שנים, הוא הסביר שמבחינתו לכל מכשיר שהוא יזם היתה משמעות עיצובית. הוא יכול היה לעבוד שנים על מוצר שאחרים שאחרים היו עובדים עליהם זמן קצר ומוצאים מיד לשוק, רק בשביל להגיע לתוצאות עיצוביות ייחודיות.

תחום עיצוב המוצר נחשב, גם בזכותו של סטיב ג'ובס, לאחד התחומים החשובים ביותר בעולם של עיצוב, כיום מרבית היצרנים מייצרים מוצרים שהם לא רק שימושיים אלא בעלי עייצוב מינימליסטי, ייחודי, שמשתלבים היטב עם הסביבה ולא מפריעים למרחב אלא להיפך. דוגמא קלאסית לכך אנחנו יכולים לראות במכשירים למטבח ובפרט במיקרוגל.

כיצד עוצב מיקרוגל מחדש?

אם עד לפני כמה שנים מרבית היצרנים היו מייצרים מיקרוגל בעיצוב יחסית דומה, דלת זכוכית, מכסה לבן, שעונים בצד שמאל. אזי שכיום אנחנו יכולים לראות עיצובים שונים שגרמו, כך אפשר להניח, לגישות חשיבה חדשות לגבי האופן בו צריך לעצב מיקרוגל ובכלל את מכשירי החשמל.

ראשית, נפח. אומנם ברוב המטבחים החדשים נהוג ליצור מקום מיוחד למיקרוגל במטרה שלא נצטרך לראות את הנפח שלו וגם לא נבזבז מקום לחינם על השיש או במקום אחר. עם זאת, מרבית המעצבים בוחרים להקטין כמה שניתן את נפח המיקרו שיהיה יותר קל ונעים למראה. הירידה בנפח שלו היא כמובן בהתאמה לאפשרויות, על מנת לא לפגוע ביכולות העבודה שלו.

שנית, צבע. לא עוד צבע לבן כמו שהיה נהוג עד לא מזמן. כיום אפשר למצוא מיקרוגלים בשלל צבעים שיכולים להתאים לצבע ולעיצוב מסביב של המכשירים האחרים ושל המטבח בכלל.

שלוש, דלתות. אומנם ברוב המיקרוגלים אפשר לראות עיצוב דלתות עם גימור רגיל, קרי דלתות זכוכית רגילות. אך ישנם מיקרוגלים עם עיצוב וגימור ייחודי. דוגמא דלתות ישרות, לא בולטות, עשויות כסף, ידיות גדולות, ואפילו שינוי גדול יותר, דלתות לא שקופות. אומנם זה פחות נוח עבור מי שמעוניין לראות את האוכל שלו מסתובב בפנים אך הדלת יפה לא פחות.

ארבע, כפתורים. זה מכבר כל המיקרוגלים החדשים עברו לכפתורים דיגיטליים, לחצנים נוחים להפעלה. אלה מסודרים ליד הצג כמו בפלאפון או בתור אחיד. הכל תלוי בגודל של הדלת ובגודל איזור השעונים.

היכן רצוי לרכוש מקרוגל?

אחד השינויים המעניינים שקרו בתחום של המיקרוגלים זה שכיום לא צריך ללכת לחנות מכשירי חשמל או ספציפית לחנות מכשירי מטבח בשביל לקנות אותם. מצד אחד אפשר למצוא אותם במגוון חנויות שונות, כולל סופרמרקטים ורשתות מזון מצד שני בעשור האחרון אנחנו רואים פריחה של חנויות לכלי מטבח שמוכרים גם מוצרי חשמל למטבח בעיצוב ייחודי שמשנים את כל המראה שלו. מדובר על מכשירים כמו מיקרוגל, כיריים, קומקום חשמלי, תנורים ועוד.

אנחנו מציינים זאת כי אם החלטתם להחליף את המיקרוגל בבית, אתם יכולים לעשות סקר שווקים ולבדוק היכן מומלץ לכם לקנות, לבדוק מחירים ועיצובים. יש בפניכם אופציות רבות ובוודאי תוכלו למצוא מלבד מיקרוגל מעוצב לבית גם מוצרים אחרים מעוצבים למטבח.

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם לבדוק כיצד מיקרוגל מעוצב יכול לשנות את כל המראה של המטבח וגם להמשיך לעשות את העבודה שהוא נדרש לעשות. העיצוב לא בא על חשבון התפוקה והתפוקה לא משפיעה על העיצוב. שניהם הולכים ביחד, כפי שלימד אותנו סטיב ג'ובס.

Speak Your Mind

*