אפשרויות עבודה באירופה

אירופה טומנת בחובה אפשרויות עבודה רבות לצעירים ישראלים. אם אתם מתעניינים בעבודה בחו"ל, כדאי לכם לקרוא וללמוד מה יש לאירופה להציע לכם.

עבודה באירופה – הזדמנות לשלב חו"ל עם כסף

אם אתם רוצים לעבוד בעבודה מעניינת, לנשום אויר חו"ל, לגור במדינה אחרת ולחזור הביתה עם הרבה כסף בכיסים, תנו לנו לספר לכם על עבודה באירופה.

אירופה תמיד היוותה מוקד משיכה לתיירים רבים. חורפים מושלגים, עונת קיץ נעימה, נופים מופלאים, מטבחים עשירים ומפתים, ערים גדולות הומות אדם, יין טוב, שוקולד איכותי ותרבות עשירה ומרתקת – כל אלו הפכו את אירופה לאבן שואבת לתיירים ומבקרים מכל העולם. הכלכלה המפותחת ברובן המכריע של מדינו אירופה הופכת אותה ליעד מבוקש לעסקים ולעבודה עבור אנשים מכל העולם המחפשים אפשרויות עבודה באירופה.

עבודה באירופה במכירות

ברוב מדינות אירופה תוכלו למצוא עבודה במכירות בקלות רבה. עבודת המכירות באירופה מתחלקת בדרך כלל לשני סוגים : עבודת מכירות מדלת אל דלת ועבודה בעגלות מכירה. עבודת מכירות מדלת אל דלת כשמה כן היא, אתם עוברים בין בתים ודירות ומציעים למכירה מוצרים שונים, ברוב המקרים מדובר בציורי שמן אבל יתכן שבחברה בה תעבדו תמכרו מוצרים אחרים.

עבודה בעגלות מכירה היא עבודה בדוכני מכירה אשר מוצבים במרכזים הומים אדם, בעיקר קניונים ומרכזים מסחריים. תפקיד העובדים בעגלות הוא למשוך עוברים ושבים אל העגלה, להציג בפניהם את המוצרים הנמכרים בעגלה ולשכנע אותם לרכוש את המוצרים. מגוון המוצרים הנמכרים בעגלות משתנה בין חברה אחת למשנה אבל באופן כללי מדובר ברוב המקרים במוצרי טיפוח שונים. המוצר הנפוץ ביותר במכירה בשיטה הזאת הוא מוצרי טיפוח של ים המלח. מוצרים אלו קנו להם שם מצוין מעבר לים והם נמכרים היטב. עוד מוצרים אשר נמכרים בעגלות הם מוצרי איפור מינרלי, ומחליקי שיער. עבודה בעגלות מאפשרת לכם להגיע לרווחים גבוהים מאד, אם יש לכם כישורי מכירה טובים, מכיוון שחלק ניכר מהתשלום אותו תקבלו על העבודה הוא אחוזים מהמכירות שתבצעו, וכן בונוסים על עמידה ביעדי מכירות. לכן גובה הרווחים שלכם תלוי בכם וככל שתמכרו יותר תרוויחו יותר.

עבודה באירופה באבטחה

אם אתם חיילים משוחררים לאחר שירות קרבי, ואתם בכושר גופני טוב, תגלו שלאפשרויות עבודה באירופה עבורכם נוספה האפשרות לעבוד באבטחה. תוכלו, למשל, לעבוד באבטחה במסגרת משרד הביטחון. במקרה כזה, העבודה שלכם תתמקד בשגרירויות ישראל ובקונסוליות הישראליות בערים האירופאיות השונות. תוכלו לעבוד גם באבטחה במסגרת בסיסי אל על בנמלי התעופה השונים באירופה. למעשה, גם אם אינכם יוצאי שירות קרבי בצה"ל תוכלו לעבוד כבודקים בטחוניים של אל על בבסיסי אל על השונים באירופה. זוהי עבודה מרתקת והשכר עליה מכובד (אף שאינו מתקרב לסכומים אותם ניתן להרוויח במכירות). גם הסוכנות היהודית וארגונים יהודיים נוספים מציעים מגוון של משרות בתחום האבטחה באירופה.

הקהילות היהודיות כמקור לאפשרויות עבודה באירופה

במרבית הערים הגדולות באירופה תוכלו למצוא קהילה יהודית שוקקת, בעלת מוסדות שונים, בתי ספר פרטיים ואזורי מגורים המזוהים עם הקהילה. הקהילה היהודית המקומית היא מקור נהדר לאפשרויות עבודה באירופה, בתפקידים שונים במוסדות הקהילה, בהוראת עברית ובאבטחת בתי הספר ושאר המוסדות הקהילתיים. בנוסף דרך הקהילה המקומית ניתן להגיע אל משפחות יהודיות וישראליות המתגוררות במקום ומעוניינות להעסיק ישראלים וישראליות בעבודה בבתיהם ובבתי העסק שלהם. יש ביקוש גדול למטפלות דוברות עברית. עבודה בבתי משפחות כוללת ברוב המקרים גם מגורים בבית המשפחה וכיסוי הוצאות המחיה הבסיסיות, וזהו יתרון גדול של סוג העבודה הזאת.

לאפשרויות נוספות של עבודה בחו"ל http://amador.co.il

 

Speak Your Mind

*