כל מה שכדאי לדעת על מגדלי גינדי תל אביב המרהיבים

תל אביב היא אחת הערים המלהיבות בעולם, וגם אחת החדשניות מבחינות רבות. לא קל להתבלט בעיר רבת ריגושים ואטרקציות שכזו, אבל יש פרויקט נדל"ן שכן מצליח לעשות זאת, וגם אם התואר "פרויקט של פעם במאה שנים" ניתן לו ע"י משרד פרסום, בהחלט יש לכך אחיזה במציאות – הכוונה היא כמובן למגדלי גינדי תל אביב, וליתר דיוק למתחם Gindi TLV שכולל לא רק את המגדלים אלא גם פארק, קניון, בית ספר וגני ילדים, מרכז ספורט ועוד.

מה כולל שלב א' של פרויקט Gindi TLV?

הבסיס של הפרויקט של פעם במאה שנה הוא מאות יחידות דיור, שנבנות בשני שלבים. שלב א' (שנכון לקיץ 2017 נמצא לקראת השלמת הבנייה) כולל 11 בניינים שבכל אחד מהם 14 קומות ובסך הכל למעלה מ-700 יחידות דיור, ושלב ב' הוא 4 מגדלים שבכל אחד מהם יהיו 48 קומות!

הדירות של 11 הבניינים נחטפו תוך זמן קצר מרגע שהוצאו לשיווק, ולמעשה מאז הוצעו לראשונה לציבור הרחב כבר בוצעו עסקאות נוספות, כשרוכשים זריזים מכרו אותן הלאה ונהנו מתשואה נאה במיוחד. כך למשל דירה של 2 חדרים שנמכרה ב-1.7 מיליון ש"ח נמכרה ביותר מ-2 מיליון ש"ח, ואילו ערכן של דירות 5 חדרים בשלב א' בפרויקט, שתומחרו בכ-3 מיליון ש"ח, כבר עבר את ה-4 מיליון ש"ח.

שלב ב' כולל כאמור 4 מגדלים, ובכל אחד מהם לא פחות מ-48 קומות. המגדלים, ששמם הוא Love TEL AVIV, תוכננו ע"י שניים ממשרדי האדריכלים הגדולים בארץ, ישר (בראשותו של אבנר ישר, מי שחתום על מהפכת המגדלים של העיר העברית הראשונה) ויסקי מור סיוון (משרד האדריכלים שלזכותו נזקפים גם מגדלי אקירוב, מגדלי YOO ועוד).

עוד כדאי לדעת שלמגדלים אלה צורת תלתן ייחודית כך שמכל דירה ודירה בהם יישקף מקסימום נוף. האטרקטיביות הרבה של הפרויקט באה לידי ביטוי לא רק בעניין הרב שהוא מעורר, הן מבחינה אדריכלית, הן מבחינה נדלנית, הן מבחינה אורבנית והן מבחינה תרבותית, אלא גם במכירות בהיקף של כ-1.5 מיליארד שקל כבר בשלב המכירה המוקדמת (שבו נרכשו כ-450 דירות – גם בשלב זה ייבנו למעלה מ-700 יחידות דיור).

פנטהאוזים שלא דומים לשום דירה אחרת

סיבה נוספת לאטרקטיביות של מגדלי גינדי תל אביב היא העיצוב הייחודי של 20 הפנטהאוזים של שלב ב' – הפנטהאוזים ישתרעו על שטח של כ-200 מ"ר כל אחד, וכל אחד מהם יעוצב ע"י אדריכל אחר שיספק לו טביעת אצבע ייחודית ובהתאם ייצור דירה שלא דומה לשום מרחב מגורים אחר. בין המעצבים: אילן פיבקו, עודד לביא, אורלי שרם, יואב אנדרמן, אלכס מייטליס, מארק טופילסקי ואירית אקסלרוד. כל הפנטהאוזים כבר נמכרו בסכום כולל של 200 מיליון ש"ח.

מתחם שמבטיח חיים עם איכות אמיתית

קבוצת גינדי מקדישה באופן כללי תשומת לב רבה לפיתוח סביבתי, וזאת מתוך הבנה שהחוץ משפיע על איכות החיים של הדיירים לא פחות מהפנים, ושהאיכויות שיש בסביבה חשובות לא פחות מהעיצוב של הדירה עצמה.

בפרויקט הדגל של Gindi TLV תמצאו כאמור פארק יפהפה שישתרע על 14 דונם, מרכז ספורט משוכלל בשטח של 7,500 מטר מרובע כך שהדיירים יוכלו לא רק ליהנות מהחיים אלא גם לשמור על הבריאות הפיזית וכמובן ליישם את הכלל "נפש בריאה בגוף בריא", בית ספר יסודי ואשכול גני ילדים מתקדמים וקניון שיתמחה באופנה ויהווה גן עדן לחובבי וחובבות הבגדים, הנעליים והסטייל.

כפי שניתן לראות לפי רשימת המותגים שחנויותיהם נמצאות בקניון, מדובר בפרוייקט יוקרה אמיתי, שמשלים בצורה יוצאת דופן את רמת האיכות והיוקרתיות והאיכות של הפרוייקט כולו. הקניון כולל בתוכו חנויות עם תמהיל מוצרים מספיק רחב בשביל לספק את צרכיהם של כל שכבות הגילאים, החל מביגוד לילדים ותינוקות, עד להלבשה איכותית למבוגרים. כדי להשלים את החוויה, ניתן למצוא כאן גם מגוון רחב של מסעדות, שכל מרכז מסחרי וקניון ראוי לשמו ישמח להתפאר בהן.