כל מה שכדאי לדעת על אבקת חלבון Dymatize Elite

עבור מי שעוסק בספורט או בפיתוח גוף, אימונים הם חלק משמעותי בשגרת החיים וכזה שהם מאוד מתקשים לוותר עליו – גם מתוך מודעות לחשיבותה הרבה של הפעילות הגופנית וגם בגלל שהאימונים פשוט מהנים מאוד עבורם. מצד שני, גם המתאמנים המסורים ביותר ואפילו המכורים לא תמיד מצליחים לשמור על שגרה ספורטיבית כשהם בחו"ל. אפשר להבין את הקושי להקפיד על תזונה מאוזנת גם מעבר לים ומחוץ לשגרה, וגם את הקושי לפנות זמן לטובת פעילות גופנית, אבל כדאי לדעת שהדבר בהחלט אפשרי. כל מה שצריך הוא להתנהל עפ"י כמה טיפים פשוטים ולזכור שישנם גם תוספי תזונה שמספקים לשרירים את הנחוץ להם וכך למשל אבקת החלבון dymatize elite של החברה האמריקאית המוכרת.

מחויבות

כשאנחנו בחו"ל, בעיקר לצורך חופשה אבל גם כשמדובר על נסיעת עסקים או ביקור משפחתי, אנחנו בדרך כלל מתמסרים להנאות ולא רוצים למלא את הראש בטרדות או בדאגות. בנוסף הלו"ז הוא בדרך כלל עמוס מאוד ואנחנו רוצים להספיק כמה שיותר, גם על חשבון הספורט.

מצד שני, כדאי לזכור שגם אם נקדיש חצי שעה ביום לפעילות גופנית, או לחילופין שעה-שעתיים פעם ביומיים, עדיין יישאר לנו מספיק זמן גם לכל הדברים האחרים שאנחנו רוצים להספיק, ושתמיד יש מקום במזוודה גם לתוסף תזונה כגון חלבון דיימטייז שיעזור לנו להעניק לשרירים את החלבונים החיוניים להם בצורה אפקטיבית.

איך לשלב פעילות גופנית והנאה?

כשאנחנו בחו"ל ורוצים למצות כל יום וכל דקה, אפשר פשוט לשלב פעילות גופנית והנאה. הליכה נמרצת או אפילו ריצה – בין אם בפארק, בין אם על שפת הים ובין אם בכל מקום אחר שמתאים לכך – תפעיל את השרירים ותשחרר את האנדורפינים החיוניים, ואם נשלב בכך גם צריכת חלבונים בצורה חכמה, למשל באמצעות אבקת חלבון dymatize, הגוף שלנו יפיק מכך תועלת רבה.

דוגמה נוספת לאימון שמשלב גם הנאה היא טיפוס על מדרגות במקום שיש בו את האופציה. כמה סטים שכאלה הם בהחלט אימון אפקטיבי, ותמיד אפשר לתכנן את היום כך שהביקור במקום שמאפשר אימון מדרגות יתבצע בסוף היום כך שלאחר מכן תחזרו למלון לטובת מקלחת והתרעננות.

חדר כושר גם בחו"ל

גם בחו"ל אפשר להגיע לאימון מקסימלי בחדר כושר. דרך אחת היא פשוט לבחור מלון שיש בו חדר כושר מאובזר היטב – וכדאי לדעת שבימינו, כשהמודעות לחשיבות השמירה על הכושר הגופני גבוהה, יותר ויותר מלונות מציעים את האופציה. זוהי כמובן דרך נוחה מאוד שכן כל מה שצריך לעשות זה לקום קצת יותר מוקדם, לאכול משהו קטן, לרדת לחדר הכושר, להתאמן, לחזור לחדר לטובת מקלחת ותוסף תזונה כגון dymatize elite להבטחת מקסימום אימפקט של האימון – וזהו, אפשר ליהנות מעוד יום כיפי בחו"ל.

עוד אופציה היא למצוא חדר כושר בקרבת המלון (ובעצם אפילו גם לא רק בקרבתו). בדרך זו גם תוכלו להתאמן וגם תוכלו לגוון, שהרי כל אימון בחדר כושר הוא חוויה ייחודית, ובפרט בחו"ל כשמסביב יש אנשים אחרים ושפה אחרת והכל שונה. מומלץ לבצע את האימון בבוקר, אבל גם לקראת סוף היום זו יכולה להיות חוויה מוצלחת ומתגמלת.

איך לשמור על תזונה נכונה גם בחו"ל?

בנוסף לצריכת חלבונים איכותיים באמצעות תוספים כמו dymatize elite כדאי גם בחו"ל לא להשתולל יותר מדי עם האוכל. על-מנת לא להיכנע ליותר מדי פיתויים, כדאי לזכור 3 דברים: ראשית, אוכל הוא בסך הכל אוכל ולא כדאי לייחס לו משמעות רבה מדי (ובהחלט אפשר ליהנות בחו"ל גם בלי לזלול); שנית, הביס הראשון הוא תמיד הכי טעים, השני קצת פחות ובשלב מסוים כבר לא נהנים באמת גם מהמנה הכי טעימה; ושלישית, עבדתם קשה כדי להגיע לגוף הנוכחי שלכם וחבל לקלקל הכל רק כי אתם בחו"ל.